Написать комментарий
Ваше Имя:Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Введите код, указанный на картинке:
Ще в стародавні часи прянощі застосовувалися в якості ліків від грипу та інших хвороб. У період епідемії і сучасні лікарі радять вживати в їжу прянощі та вітаміни, вживати цибулю, часник, а також дихати ефірним маслом гвоздики.
Якщо у людини гарний імунітет, то вірус вже не такий страшний. Добре підвищує імунітет базилік, він має також протимікробні і протиалергенні властивості. Базилік також діє і як жарознижувальний засіб.
У період епідемії грипу добре щодня з'їдати пару шматочків імбиру. Імбир - відомий антисептик, він також активізує обмін речовин.
Анісовий чай полегшує кашель і знімає судоми.
Чудові лікувальні та смакові якості має добре всім відома кориця. При вірусних захворюваннях кориця - це прекрасний потогінний і відхаркувальний засіб. Кориця також сприяє поліпшенню травлення, викликає апетит, зміцнює шлунок. Її використовують як стимулюючий, тонізуючий та антисептичний засіб. Також кориця послаблює зубний і м'язовий біль.
Китайська кориця, так звана Касія, застосовується в Китаї вже більше чотирьох тисяч років і вважається найстарішою пряністю світу. Аромат її ефірних масел, як і аромат гвоздики, поліпшує самопочуття, діє заспокійливо і умиротворяє.
Самі звичайні пряні трави, такі як душиця, базилік та чебрець, можуть впоратися з хвороботворними мікробами, з якими не справляються навіть антибіотики. Це підтверджують результати дослідження, проведеного групою британських учених з Університету Західної Англії.
Британські вчені стверджують, що пристрасть східних і південних народів до прянощів та ароматичних олив допомогло їм уникнути страшної долі повного вимирання від різних смертельних інфекцій.
Наприклад, душиця чи орегано, або її ще називають «материнка», містить у своєму складі цілий ряд ароматичних речовин, які здатні знищувати багато видів хвороботворних мікробів і паразитів.
Вчені рекомендують регулярно додавати в салати, супи, чай траву материнки, а також базиліка, чебрецю і кмину.
Всі перераховані прянощі і трави ось вже 20 років випускає самий відомий в Україні виробник спецій - компанія «Екотехніка» - торгова марка «Эко».
Смачні ліки від ТМ «Эко»
Глінтвейн. 1 пляшку червоного сухого вина, 400 мл води, 100 г цукру, по 5 г кориці тм «Эко» та гвоздики тм «Эко», цедру одного лимона змішати, підігріти до кипіння, дати відстоятися 15 хв. Додавши 100 г коньяку, влити в підігріті келихи, поклавши в кожен шматочок лимона.
Збитень. 1 л води, 150 г меду, по 3 г кориці тм «Эко» та гвоздики тм «Эко» кип'ятити 5 хвилин, знімаючи піну. Через півгодини процідити, підігріти, пити гарячим. Це основний рецепт, а варіантів багато: можна за смаком додавати запашний перець тм «Эко», лавровий лист тм «Эко», зерна кардамона тм «Эко», м'яту тм «Эко», інші прянощі і трави, а також брусничний і журавлинний сік.