Цілющі трави допомагають лікувати хвороби

 

Цілющі трави допомагають лікувати хвороби

Коли людина ще молода, вона ще здатна витримувати напружений ритм сучасного життя досить довго, залишаючись при цьому відносно здоровою. Дещо складніше більшості людей зрілого віку, яким в силу різних причин складніше адаптуватися до нових економічних умов, вони найчастіше скаржаться на постійне відчуття втоми, зниження працездатності.

Лікарі навіть почали говорити, про "сучасну хворобу" - синдром хронічної втоми, яка розвивається найчастіше в 20-45 років.

Крім того, для більшості сучасних людей життя складається з безперервного ланцюжка стресових ситуацій, що виникають з тих чи інших причин. У результаті виникає почуття незрозумілої втоми, слабкості, яка не полегшується навіть після тривалого відпочинку. Часто захворювання схоже на грип - підвищується температура тіла до 37-38 ° С, виникає біль у горлі, суглобах, м'язах, виникає головний біль. До цих симптомів приєднується немотивована втома, яка ускладнює виконання будь-якої справи, м'язова слабкість, розлад сну (частіше безсоння), сонливість вдень. Крім того, виникає підвищена дратівливість, емоційна нестійкість, апатія, депресія. Люди стають схильні до частого виникнення гострих респіраторних вірусних інфекцій. Синдром хронічної втоми також оцінюється як стан, що передує будь-якому захворюванню.

Як же боротися з цими хворобами цивілізації? На допомогу приходить народна медицина, що здавна лікує різними травами багато хвороб. Зі стресом і хронічною втомою можна боротися, якщо пити, наприклад, чай з м'яти. Заспокійливу дію на центральну нервову систему справляють також душиця та чебрець. Їх застосовують у вигляді настоїв. Настої і відвари вживають також при бронхітах та інших простудних захворюваннях. На ніч хворому дають відвари, або настої трав, що мають заспокійливу дію.

Для лікування безсоння можна також використовувати настій з насіння кропу (фенхелю), який варять 15-20 хвилин на малому вогні, потім заливають в 0,5 літра вина "Кагор" або портвейну. Суміш настоюють протягом години, проціджують, віджимають. Приймають перед сном. Настій забезпечує хороший сон.

Для лікування дратівливості, безсоння, головного болю, допомагає трав'яний настій з шавлії, який потрібно пити протягом місяця. У Німеччині, наприклад, шавлія використовується як засіб, що зміцнює центральну нервову систему, він допомагає також при тремтінні рук. У Франції трава шавлії використовується для приготування шавлієвого вина, яке використовується з лікувальною метою: листя шавлії (80г) змішують з вином (1 л.) І настоюють 8 днів, потім приймають по 20 -30 мл після їжі.

При тривалих стресах допомагають трав'яні ванни з чебрецю, які потрібно приймати через день по 15-20 хв. Курс лікування - 10 ванн. Для ванни траву чебрецю заливають окропом і настоюють протягом 2 годин, проціджують і виливають у ванну з водою. Для лікування депресії використовується відвар з шафрану.

Для лікування стресів і хронічної втоми також корисно щодня робити зарядку і обтиратися холодною водою. Лягати спати важливо в один і той же час. Крім цього, є ще ряд нестандартних способів поправити здоров'я, наприклад, корисно гуляти о 5 годині ранку на свіжому повітрі, дихаючи ранковою свіжістю, насиченою киснем, який саме в цей час виділяють дерева.

Будьте здорові!  


 

 

 

 


Комментариев к статье: "Цілющі трави допомагають лікувати хвороби" - 0 (шт.)

Написать комментарий

Ваше Имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введите код, указанный на картинке: