Імбир мелений 20 г

Імбир мелений 20 г
Артикул:
Имбирь молотый 20 г
Ціна 0.00
Кількість:  
   - АБО -   

Імбир в перекладі з санскритської означає «рогатий», що пов’язано, мабуть, з формою імбирного кореня.

Він став однією із самих перших пряностей, які досягли Середземноморського узбережжя, а китайцям і індійцям був відомий ще з давніх часів.
Місця де ріс Імбир арабські купці тримали в таємниці. Вони переконували довірливих іноземців, що Імбир росте на землі троглодитів, котрі вирощують його десь далеко на Півдні, за Червоним морем, на краю світу, і пильно охороняють.

Спектр поширення Імбиру був дуже великий. Спочатку кореневище застосовувалось  тільки в медицині.  

Його використовували для боротьби із старінням, приписували йому властивості підвищення статевого потягу.

Говорять, що португальці щедро годували Імбиром своїх рабів, щоб збільшувати їх плодовитість. Але сьогодні Імбир цінується за його пікантний смак.

Головним виробником Імбиру є Індія і Китай. Він вирощується також в Японії, В’єтнамі, Західній Африці, Нігерії, Аргентині, Бразилії, Австралії.

Хімічний склад. Лікувальні властивості.

Кореневище Імбиру містить в собі  ефірне масло 1-3%, в склад якого входить гінгерол (1,5%), феноловмісні речовини, смоли, крохмаль, цукор, жир.
Імбир споживають для стимулювання роботи шлунку і кишечнику, при метеоризмі. Він покращує апетит.

Смакові якості. Застосування

В якості пряності використовуються кореневища Імбиру в різній обробці.

В продажу буває білий і чорний Імбир. Чорний отримують шляхом ретельної обробки кореня у воді з допомогою щітки. Білий Імбир потребує додаткової обробки 2% - розчином хлорного вапна, або сирнистої кислоти протягом 6 годин після зняття з кореня верхньої шкірочки. З кореня Імбиру готують екстракт для пива, а також порошок, який вживається в основному в кулінарії.

Дану класичну пряність здавна використовують  для випікання пряників, булочок, коврижок; при приготуванні напоїв: квасу, медовухи, наливок, настоянок. 

В Англії і США з імбирним екстрактом варять пиво, в Південно-Східній Азії із зацукрованого імбиру варять варення, роблять цукати, цукерки, мармелад.

Імбир використовують при заготівлі компотів (особливо із груш), консервуванні гарбуза, огірків.

Він придає витончений смак супам, особливо овочевим, фруктовим, бульйонам із птиці. Його додають у деякі види каш. Ним присмачують паштети, домашні ковбаси, сири. Він покращує смак жареної свинини, запеченої качки, овочевого рагу, фаршированих овочів (перцю, томатів, баклажанів, кабачків, огірків і т.д.), грибних страв.

Імбир використовується для отримання спиртової витяжки, насиченої летучими ароматичними ефірними маслами і гострими смолистими речовинами. Імбир являється одним із компонентів суміші «Карі», входить до складу кетчупів.

В промисловості імбир використовується для виробництва гірких лікерів і пуншів. Більше за інших його споживає Англія, США, а також арабські країни.

Норми закладки: на одну порцію – 0,2-0,5 г в м’ясні страви за 20 хвилин до готовності, 1г на 1 кг тіста в процесі підготування, в солодкі страви – 0,3г на порцію за 2-5 хвилин до готовності і т.д.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: