Приправа "Італійські трави" ТМ "Эко" додасть дійсний італійський смак супам, пасті, томатним соусам, ідеальна для приготування салатних заправок на основі рослинної олії, майонезу або сметани. Відмінно підходить для ароматизації страв з м'яса, ковбасних виробів.
Протягом багатьох століть традиційне харчування рятувало від хвороб і продовжувало життя жителям сонячного узбережжя Середземного моря. Медики досліджували цей феномен і дійшли висновку, що використання кулінарних рецептів, звичних для цих країн, допоможе й іншим людям налагодити здорове збалансо …
"Прованські трави" широко використовуються кулінарами всього світу. Причому ця приправа ідеально підходить практично до всіх перших і других страв. Суміш "Прованських трав" ТМ "Эко" вигідно підкреслить смак риби, смак м'яса і овочів. Її додають в супи та у свіжі овочеві салати.
Шавлія – багаторічна пряно-ароматична і лікарська рослина. В перекладі з латинської означає «спасіння». Вчені XVI століття стверджували, що сік шавлії сприяє виліковуванню жіночого безпліддя.
Одночасно з давніх часів були помічені смакові якості шавлії. Із усіх видів ціє …
Чабер — пряно – ароматична рослина. В рукописах Вергілія знаходять рекомендації по вживанню його в їжу для її ароматизації. Із країн Середземномор’я він потрапив в Центральну Європу в 9 столітті. В наш час культивується в багатьох країнах Європи, в США, Росії.
Хімічний склад. Л …
Фенхель – пряно-ароматична рослина, стала відомою людям за багато років до нашої ери. Перші згадки про нього знаходимо у Плінія, котрий перш за все відмічає лікувальну силу цієї рослини. Довгий час вважалося, що фенхель має незвичайно сильний вплив на відновлення зору. …
Кріп — однорічна трав’яниста рослина з дуже сильним ароматом. В їжу споживають молоде листя, додають майже у всі страви. Батьківщина кропу – Персія і Східна Індія. В дикому вигляді кріп пахучий росте в Північній Африці, Малій Азії, Ірані, Індії. Культивується в Середній і Атлантич …
Чебрець (Чебрець) - напівчагарник сімейства ясноткових, з сильно ароматним, пряним запахом.
Чебрець був відомий в Древній Греції і Древньому Римі (солдати купалися у воді, настояній на чебрецю, щоб набратися сил). Тоді ж його вирощували і використовували як прянощі. Єгиптяни використовували йог …
Розмарин — класична пряність. В Середньовічній Європі ця рослина широко використовується в якості прянощів. В теперішній час розмарин вирощують в Італії, Франції, Югославії, Іспанії, Греції, Португалії, Північній Африці, США (Каліфорнія, Флорида). Росте він і на Південному березі К …
Петрушка – пряно-ароматична рослина, яка відноситься до сімейства зонтичних, відома ще в Древній Греції. Її батьківщиною вважають країни Середземномор’я, де першочергово вона використовувалася як пряність.
В культурі зараз дві її різновидності: коренева і листкова. Майже до середнь …
Душиця (Орегано) чи материнка звичайна – пряно-ароматична багаторічна, трав’яниста рослина, Батьківщиною якої вважають Південну Європу і країни Середземномор’я. Рослина, відома ще древнім римлянам і грекам, використовувалась як пряна трава, яку добавляли в їжу, а також як засіб для ароматизац …
М’ята перцева – пряно-ароматична трав’яниста рослина, відома ще з давніх часів і вживана в якості прянощі. Із багатьох видів м’яти цей являється культурною рослиною, виведеною в XVII столітті методом багатократної гібридизації на основі інших видів.
В теперішній час вирощуєтьс …
Майоран – багаторічна рослина, батьківщиною якої вважають Середземномор’я. В дикому вигляді зустрічається в Північній Африці, Малій Азії. Древні єгиптяни, греки і римляни приписували цій рослині незвичайні лікувальні властивості, вважали, що хоча б один два кущики його повинні рос …
Зелена цибуля (її ще називають салатною цибулею) - назва незрілого зеленого пір'я ріпчастої цибулі. Цибуля була окультуреною кілька тисяч років до нашої ери. На думку вчених, батьківщиною цибулі вважається територія, що лежить в межах кордонів сучасних Ірану та Афганістану. В даний час цибулю вир …
Селера – дворічна пряно-ароматична рослина, відома з давніх давен, перш за все як овоч.
Зараз селеру одночасно можна вважати овочевою рослиною і пряністю. Вирощують три різновидності селери: кореневий (коренеплідний), стебловий, листковий. Звернувшись до історії пряності, можна ск …
Петрушка – пряно-ароматична рослина, яка яка ставитися до сімейства зонтичних, відома ще в Стародавній Греції. Її батьківщиною вважають країни Середземномор'я, де в першу чергу вона використовувалася як пряність.
Культивуються на даний момент два її різновиди: коренева і листова. Майже …
Базилік — пряно-ароматична рослина, батьківщиною котрої вважають Південну Азію. Вважається пряністю, гідною уваги королів.
Базилік завжди радили використовувати в обмежених кількостях, так як аромат його доволі інтенсивний.
Базилік з часів другої світової війни, коли …
Естрагон - багаторічна трав'яниста рослина, сімейства Айстрові. Батьківщина естрагону - азіатська частина колишнього Радянського Союзу, особливо пойми сибірських річок.
У XIII столітті іспанський араб лікар і ботанік Ібн Байтер згадує цю рослину у своїх роботах, відзначає її переваги як ліка …