Перець чорний горошок 25 г

Перець чорний горошок 25 г
Артикул:
Перец черный горошек 25 г
Ціна 0.00
Кількість:  
   - АБО -   

Перець — король прянощів. Першим європейцем, що досяг Північної Індії й побачив перець своїми очима, був великий Олександр Македонський (326 р.).

У європейській торгівлі середньовічної пори всі види перцю надзвичайно цінувалися. Імператор Марко Аврелій в 176 році н.е. установив мито на цей товар і зробив Олександрію процвітаючим містом, Потрапивши в країни Середземномор'я, перець завоював миттєвий успіх. І в першу чергу, як це було з іншими прянощами, його використовували як лікарський засіб для поліпшення травлення й для лікування сечових шляхів.

Перець і донині є тією пряністю, що люди вживають щодня. Про це свідчить постійно зростаюче його світове споживання.

У багатьох країнах перець посідає перше місце серед імпортованих продуктів. Організована інтернаціональна Корпорація перцю, що піклується про міжнародну торгівлю цим дорогоцінним товаром.


Чорний перець (основну частину споживаного у світі чорного перцю вирощують в Індії) — класична пряність, яка є плодами деревоподібної ліани. Батьківщиною рослини вважається південно-західне узбережжя Індії, що раніше мало назву Маліхабар. Там його називають «малабарською  ягодою» (На світовому ринку кращими сортами чорного перцю вважають малабарський і телешери.).

Як сільськогосподарську культуру чорний перець вирощують й в Індонезії, Сінгапурі, Камбоджі, Лаосі, В'єтнамі, Таїланді, у Південній Америці.

Чорний перець містить піперін (4,5—7,5%), піперидин, ефірне масло, крохмаль, білок, вітаміни. Він має здатність знищувати бактерії, шкідливі речовини в організмі, збуджувати апетит, поліпшувати травлення.

Смакові якості. Застосування

Як пряність використають сушені цілі плоди чорного перцю, а також мелені, особливо в пряних сумішах. Чорний перець входить до складу «сухих парфумів». У домашньому  консервуванні його використають при солінні, мочінні, заготівлі м'ясних консервів. На обідній стіл прийнято ставити не тільки сільничку, але й перечницю.

Перець чудово підходить до м'ясних, рибних, овочевих й інших блюд. Його кладуть у супи, соуси, овочі, салати. Приправляють холодні закуски: салати, ікру, мариновану, заливну, фаршировану рибу, холодець, сири й т.д. З ним роблять ковбаси, паштети, фарші, копченості. Додають у борошняні й круп'яні вироби, а в деяких країнах і у випічку (У Росії чорний перець був першою «заморською» пряністю. Тут його теж включали в рецепти знаменитих пряників). На Сході перцем приправляють чай. Присмачують збитень, деякі коктейлі.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано            Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: