Про компанію
 • Лимонний перець 60 г
 • Приправа до курки 59 г
 • Кориця шматочками 37 г
 • Італійські трави 18 г
 • Приправа Хмелі-Сунелі 19 г
 • Приправа до м`яса 53 г
 • Перець чорний горошок 46 г
 • Приправа до риби та юшки 40 г
 • Суміш перців 40 г
 • Трави з морською сіллю 23 г

Про компанію

Українська компанія «Екотехніка» створена в 1992 році.


Основні напрямки бізнесу - виробництво та збут бакалійної та кондитерської продукції.
Компанія має шість логістичних складів по всій території України, з площ яких здійснюються відвантаження в мережі супермаркетів, магазини, торгові точки, дистриб'юторам та на експорт.


Продукція компанії «Екотехніка» відома наступними брендами:

ТМ «ЕКО» - це широкий асортимент спецій, прянощів, харчових концентратів та інше, у кількості понад 300 найменувань. Бренд «ЕКО» відомий Українським та зарубіжним покупцям з 1993 року і заслужив повагу і прихильність споживачів завдяки високій і незмінній якості.

Згідно з незалежними дослідженнями інформаційного порталу www.favor.com.ua, ТМ «ЕКО» займає одне з провідних місць на ринку України.

Портфель продуктів ТМ «ЕКО» - здатен задовольнити як прихильників традиційної української кухні, так і любителів екзотичних і вишуканих смаків. Асортимент ТМ «ЕКО» - це спеції, прянощі, приправи, трави, універсальні приправи, кулінарні добавки, желе, киселі, супи, бульйони, каші, пюре, мюслі.

ТМ «EDEL» - спеції і приправи, що мають вишуканий склад, виготовляються з сировини високої якості і не містять нічого, крім натуральних спецій, трав і прянощів. Асортимент і якість ТМ «EDEL» - зможуть задовольнити найвимогливіших гурманів.

ТМ «РІКОНД» - бренд,  представлений широким асортиментом кондитерських виробів  понад 200 найменувань. Бренд не дуже відомий, але завдяки стабільній якості, гнучкій ціновій політиці і представленості практично в усіх групах кондитерських виробів, а сааме:   карамель, жувальна карамель, мармелад,желейні цукерки, желатинові цукерки, помадні цукерки, вафлі, шоколадно-вафельні цукерки, печиво, різноманітні роздрібні сорти цукерок – може задовольнити практично кожного покупця, кожен магазин чи супермаркет, кожного дистриб’ютора.

Компанія «Екотехніка» має великий досвід виробництва продуктів у форматі Private label з роздрібними мережами, дистриб'юторами та зарубіжними партнерами.


Детальніше з нашою продукцією та іншою інформацією можна ознайомитися в інших розділах сайту.

Головна нагорода для нас - це Ваш вибір.

Про компанію

Вже 20 років ЗАТ "Екотехніка" забезпечує споживачів високоякісними продуктами, що відповідають високим світовим стандартам

p5.jpg

Компанія «Екотехніка» - найбільший виробник спецій, приправ, прянощів, кулінарних добавок і продуктів швидкого приготування в Україні.

Стратегія розвитку компанії формується такими напрямами:

 1. ТМ «Эко» - спеції, трави, прянощі, приправи, кулінарні добавки, мюслі, желе;
 2. ТМ «EDEL» - прянощі та приправи Преміум-класу;
 3. ТМ «Велика ложка» - продукти швидкого приготування;
 4. ТМ «Ріконд» - кондитерські вироби.

Головна мета підприємства – забезпечити своїх споживачів високоякісною продукцією, що відповідає високим світовим стандартам.

Компанія «Екотехніка» успішно працює на ринку спецій і приправ з 1992 року. З перших днів своєї роботи на вітчизняному ринку компанія орієнтована на виробництво якісної продукції.

Головне виробництво продукції сконцентроване в Кагарлицькому районі Київської області – дочірнє підприємство фірма «Эко – Пак». На початок своєї діяльності, в 1992 році, асортимент продукції налічував 10-15 позицій, на сьогодні - це вже більше 450. Щороку асортимент поповнюється рядом новинок.

Продукція ТМ «Эко» завдяки високій якості та прийнятній ціні, конкурентоспроможна по відношенню до вітчизняних та закордонних виробників. Продукція добре відома у всіх регіонах України та країнах ближнього та далекого зарубіжжя (Росії, Америці, Білорусії, Молдові, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туркменістані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Прибалтиці, Канаді, Німеччині, Ізраілі).

p6.jpg

Починаючи з 2001 року «Екотехніка» почала випуск продукції швидкого приготування під ТМ «Велика ложка». А вже в 2005 році компанія займає майже 20% ринку цих продуктів, постійно розширюючи асортимент. Під ТМ «Велика ложка» виробляється картопляне пюре, супи, каші, бульйони, млинці, зрази, омлети з різними смаками. ТМ «Велика ложка» - прекрасний продукт, який згодиться Вам у будь-який момент сучасного життя, коли швидкість, зручність та економія мають велике значення!

У 2003 році була розширена група ароматичних трав, а вся продукція компанії випускається з йодованою сіллю.

На сьогоднішній день ми пропонуємо нашому споживачеві багато трав високої якості, серед яких Естрагон (тархун), Бад'ян, Аніс, Шавлія, Душиця (орегано), Чабер, Тим’ян та багато інших, а також тонкі композиції вишуканих трав: Італійські, Середземноморські, Прованські.

З 2004 року фахівцями компанії «Екотехніка» розроблено нову серію приправ Преміум-класу під ТМ «EDEL». Для виробництва спецій, приправ і прянощів ТМ «EDEL» використовуються найкращі сорти пряно-ароматичних рослин, які вирощуються у різних куточках світу.

У 2009 році компанія "Екотехніка" виводить на ринок України нову лінію прянощів і приправ "Золоті рецепти" під ТМ "Эко" в середньому ціновому сегменті. Вся продукція прянощів серії "Золоті рецепти" складається лише з натуральних компонентів і не містить жодних штучних добавок, барвників або консервантів.

За виробництво високоякісних спецій і приправ - компанія «Екотехніка» лауреат і дипломант всеукраїнських виставок і конкурсів. Торгівельна марка «Эко» - лише натуральні спеції і приправи від українського виробника! Торгівельна марка «Эко» - лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Вища Проба», має диплом лауреата всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 найкращих товарів України» в 2006-2007 роках.

Вся продукція компанії «Екотехніка» виробляється на основі натуральних високоякісних продуктів, постійно удосконалиться рецептура продукції, використовуються сучасні технології.

 

 • ТМ «Эко»
 • Велика ложка
 • EDEL
 • Ріконд