«Екотехніка» бере активну участь у культурному житті

10-11 квітня 2010 року в приміщенні ДК Парку Перемоги (м.Київ, бульвар Перова 2) відбувся міжнародний чемпіонат з танцювального спорту «Золоті ворота 2010». У змаганнях взяли участь 1032 особи. Це танцювальні пари з Німеччини, Польщі, Латвії, Литви, Молдови, Білорусі, Росії та України. Україна була представлена на змаганнях учасниками з 25 міст. Призові місця здобули представники України, Молдови, Литви.

Компанія «Екотехніка» виступила спонсором цього конкурсу та надала свою продукцію ТМ «Ріконд» для нагородження учасників конкурсу та журі - цукерки «Столичні», «Шлягер. Коньяк» та «Справи сердечні…». Не залишилися поза увагою й глядачі заходу, які мали можливість скуштувати смачну продукцію.

А також, фірма «Екотехніка» презентувала присутнім збірку оригінальних рецептів від торгової марки «EDEL». ТМ «EDEL» - це багата та унікальна колекція справжніх дорогих прянощів, яка не містить глютамату натрію, барвників та консервантів.

Компанія «Екотехніка» сприяє розвитку культурного життя України, адже допомога у розвитку молодих талантів для компанії є завжди за радість.

 


Комментариев к статье: "«Екотехніка» бере активну участь у культурному житті" - 0 (шт.)

Написать комментарий

Ваше Имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введите код, указанный на картинке: