Напої холодні

Напої холодні

Напої холодні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
МорСік 	Лісові ягоди 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Лісових ягід з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
МорСік Абрикос 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Абрикосу з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.  
0.00
МорСік Апельсин 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Апельсину з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
МорСік Груша10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Груши з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
МорСік Журавлина 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Журавлини з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
МорСік Зелене яблуко 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Зеленого яблука з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
МорСік Лимон 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Лимону з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
МорСік Суниця 10 г
Освіжаючий фруктовий напій «МорСік» зі смаком Суниці з вітаміном С і мікроелементами P, Ca. Спосіб приготування: висипати вміст пакету в 1,5 літра холодної води, добре розмішати до повного розчинення.
0.00
Чай лісова ягода 15 г
Холодний чай має дивовижну здатність втамовувати спрагу. ТМ «Эко» пропонує холодний чай зі смаком Лимону і Лісової ягоди. Його можна пити як у чистому вигляді, так і з льодом. Вживати холодний чай краще, ніж газовані напої, оскільки він не містить газів, в ньому менше цукру і, нарешті, він м …
0.00
Чай лимон 15 г
Холодний чай має дивовижну здатність втамовувати спрагу. ТМ «Эко» пропонує холодний чай зі смаком Лимону і Лісової ягоди. Його можна пити як у чистому вигляді, так і з льодом. Вживати холодний чай краще, ніж газовані напої, оскільки він не містить газів, в ньому менше цукру і, нарешті, …
0.00